CUMHURİYET LİSESİNDEN YEŞİLÇAM SOKAĞI NOSTALJİSİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Okul aile birliği tarafından organize edilen ve MKÜ Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarında, düzenlenen Yeşil Çam Sokağı Türk Sanat Müziği konseri Antakya ATA Koleji Türk Müziği topluluğu tarafından verildi. İskenderun Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından Yazıcı Kültür merkezinde Antakya Ata Koleji Türk müziği topluluğu yeşil çam şarkılarını seslendirdiler.
Konser öncesinde cumhuriyet Anadolu lisesi okul müdürü Nurettin Asil bu gün sizlere hazırlamış olduğumuz bu etkinlikte Türk sanatının unutulmaz isimlerinin yer aldığı nostajik bir sahneye götüreceğiz. Okul olarak yapmış olduğumuz çalışmalar da devam ediyor okul aile birliği tarafından düzenlenen bu gecede Antakya ata Koleji bizim davetimizi kırmadı ve bu gecede sahne almayı kabul etti bizleri çok mutlu ettiler kendilerine teşekkür ediyorum açıklamasını yaptı.
Daha sonra ise cumhuriyet Anadolu Lisesine katkı veren hayır severlere ise Okul Aile Birliği tarafından plaket taktim edildi.
Okul aile birliği gecenin yapılmasında katkıları olan Pınar Akpınar’a İkem kolejine Atalar koleji ve Rana ya plaket taktim edildi.
Yine Bu güne kadar İskenderun da bir çok okula yapmış olduğu destekler gibi İskenderun Cumhuriyet Anadolu lisesi ne de yapmış olduğu desteklerden dolayı İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu’na da plaket taktim edildi.
Düzenlen geceye 39. Mekanize Piyade tuğay komutanı ve Garnizon koutanı Tuğgeneral Burhanettin Aktı, İskenderun Belediye Başkan vekili Haluk Arlı, İlçe Milli Eğitim Şube müdürü Yaşar Düzen, İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu, İKEM Koleji okul idaresi, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı. Yapılan konuşmaların ardında ise Yeşil çam sokağı türk sanat müzigi konseri davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Paylaş
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali