BİR YAPILMAYANI DAHA YAPTI…

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

KAYMAKAM SOYTÜRK FARKINI HİSSETTİRMEYİ SÜRDÜRÜYOR!

Şehrimizde mülkü amir olarak koltuğa oturur oturmaz, kamuoyuna yönelik bir basın açıklaması yapan ve görev süresince yapmak istediklerini paylaşan İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, şimdide şehirde bugüne kadar görev yapmış kaymakamların hiç birinde görünmeyen bir hareketi gerçekleştirdi.

ehrimizde mülkü amir olarak koltuğa oturur oturmaz, kamuoyuna yönelik bir basın açıklaması yapan ve görev süresince yapmak istediklerini paylaşan İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, şimdide şehirde bugüne kadar görev yapmış kaymakamların hiç birinde görünmeyen bir hareketi gerçekleştirdi.
Kendisinden önceki kaymakamların aksine İskenderun Kaymakamlık makamına gelerek şahsına “Hoş geldiniz” ziyaretleri yapan ve TBMM’de grupları olan Siyasi Parti Temsilcilerinin Parti Teşkilatlarına giderek iadeyi ziyaret gerçekleştirdi ve bu davranışıyla; “Devlet yöneticisi olarak tüm Partilere eşit mesafedeyim.” Mesajını verdi.
İskenderun Kaymakamlığı görevine atanır atanmaz bir yandan rutin işlerini yürüten, bir yandan “Hoş geldin” ziyareti için talep edilen randevulara cevap veren İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, bunun dışındaki zamanlarını ise şehrin var olan ve çözüm bekleyen sorunları hakkında bilgi sahibi olmak adına, zaman zaman sokakta olduğu, zaman zaman da Şehrin mahalle muhtarlarıyla toplantılar yaptığı gözlemlendi.
Şehrimizde göreve başlamasının üzerinden daha 1,5 ay geçmesine rağmen farklı uygulamalarıyla “DEVLET BABA” imajının yeniden kentte hatırlanmasına sebep olan Kaymakam Soytürk, şehir insanının beklentilerinin de yüksek tutulmasına sebep oldu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali