Çalışkan; Hatay’ın 11 milletvekili var ortada icraat yok

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan katıldığı HRT Akdeniz Tv’de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili soruları cevapladı.

 

Doç. Dr. Çalışkan Gazeteci Ali Yolcu’nun sorularını cevaplayarak önemli açıklamalarda bulundu. “

Hatay’ın sahipsiz olduğunu belirten Çalışkan, “Yetkililer muhalefetteymiş gibi şikayette bulunuyor.  Hatay’ın başarısızlığından bahsediyorlar.  Tamam, başarısızsa iktidarda olan yönetimde olsan sizsiniz. Tüm bakanlıklar elinizde ne gerekiyorsa yapın. Şu anda yolların hepsi çukur. Hem Büyükşehir bu konuda sınıfta kaldı, hem meclis çoğunluğu elinde olan ve 3,4 İlçe hariç hepsi AK Partinin elinde. Hepsi sınıfta kaldı. Yani biz hizmet edeceğiz ama elimizde imkân yok deme lüksüne sahip değiller.

 

HATAY’IN 11 TANE MİLLETVEKİLİ VAR AMA ORTADA İCRAAT YOK

Şuan Hatay’ın 11 tane milletvekili var ve birinde icraat yok. Hepsi yaptıkları tek şey fotoğraf çekilmek ve konuşmak ama ortada icraat yok. Ben bütün milletvekillerini davet ediyorum. Biz seçildikten sonra Hatay’a şu icraatı yaptık ve bu icraatları devam ettiriyoruz desinler ama maalesef öyle ciddi bir şey yok. Şuranın ismini değiştirelim, şuraya park yapalım, şuraya yemek verelim hepsi bu.

 

Gelelim havaalanı konusuna, geçmişte Amik gölü olan yere bir havaalanı yapılmış ama şimdi bakıyoruz havaalanı değil ada alanı.  Geçmişte bir hata yapılmış önemli olan o hataları tekrarlamak değil çözümünü üretmektir. Ama ders almadan şimdi stadyumu şehir hastanesini Amik gölüne yaptılar. İlerde bunların da sıkıntısını çekerler.

 

Bu şehre sahip çıkılması lazım. Çevre illerle kıyaslanacak durumda bile değil. Konuşmaya gelince konuşurlar lakin kendisine sen bu çözümün neresindesin dersen vereceği cevap ise karşımdaki rakibimi nasıl alt ederim nasıl şov yaparım onun hesabındadır. Hatay 40 yıldan bu yana aynı sıkıntıları yaşıyor.

 

BU SEÇİME DAMGA VURACAĞIZ

Saadet Partimize gelince Hatay’da ve Türkiye genelinde güçlü adaylar ile yolumuza devam ediyoruz. Saadet Partisi tüm kesime hitap eden adaylara ağırlık veriyor.  Başta Payas ve Altınözü adayımız olmak üzere güçlü adaylarla bu seçime damga vuracağız ve bu seçimde bu devranın böyle devam etmeyeceğini göstereceğiz. Türkiye’de Belediyeciliği yapan en iyi parti Saadet Partisidir” diye konuştu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali