“Bu millet 31 Mart’ta Erdoğan’a ve Bahçeli’ye sahip çıkacak”

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı İbrahim Güler:

 

“Bu millet 31 Mart’ta Erdoğan’a ve Bahçeli’ye sahip çıkacak”

 

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı İbrahim Güler, Hatay’ı karış karış geziyor. Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak yola çıkan Güler, Antakya, Altınözü’nde Cumhur İttifakı Seçim Büro açılışlarında seçmenle buluştu.

 

İlçe ilçe Hatay’ın her karış toprağında Hataylılarla buluşan İbrahim Güler, “Hatay’ı imar etmeye, inşa etmeye, Hatay’ı Devletimizin imkânları ile buluşturmaya geliyoruz” diyerek, seçmenin ve halkının teveccühünü kazanıyor.

 

“Burası Hatay, burası Antakya, burası Habib Neccar’ın mekânı, ecdadından mirasları olan şehir” diyerek konuşmasına başlayan “Antakya seninle gurur duyuyor” sloganları eşliğinde konuşma yaptı.

 

Cumhur İttifakının HBB Adayı İbrahim Güler, “ Hatay’ı “Kadim” bir şehir olarak tanımladı tarihi ile zenginliği ile coğrafi güzelliği ile Hatay kendi içinde özel bir şehir olduğunu belirtti.

 

“Burası devletim, vatanım, milletim diyenlerin bir arada yaşadığı şehir” diyen AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı İbrahim Güler,  “Antakya seninle gurur duyuyor” sloganlarınla karşılık “biz de sizinle gurur duyuyoruz. Gençlerimizin yarınları bu güzel şehrimizin geleceği için bu kadim şehrin yarınlarını inşa etmek için geliyoruz ” dedi.

 

Cumhur İttifakının var olma nedenine vurgu yapan AK Parti Hatay büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, “Cumhur ittifakı geçmişte de vardı. Bu gün de var. Zannediyorlar ki; Cumhur ittifakı daha fazla belediye almak için. Oysa Cumhur ittifakı Devleti bekası, Milletin birliğinin tehlikeye girdiği her dönemde vardı” şeklinde konuştu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali