BU MİLLET DARBECİLERİN HEVESLERİNİ KURSAKLARINDA BIRAKTI

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hatay’ın zeytin deposu ve zeytinyağı deposu olan Altınözü’nde Cumhur İttifakı seçim bürosu açan AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, Altınözülüleri “zeytin gözlü Altınözülüler” diyerek selamladı.
Altınözü Seçim Bürosu açılışına Hatay Ak Parti milletvekilleri Abdülkadir Özel, Sabahat Özgürsoy, Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi, MHP İl Başkanı Murat Adal, Ak Parti Gençlik Kolları, Ak Parti Kadın kolları,ve coşkulu bir halk kitlesi katılım gösterdiler.

FETÖ DARBE GİRİŞİMİ GİRİŞİMLERİNİN TESADÜF DEĞİLDİR
Yaşadığımız topraklarda sadece bugün değil bin yıllık bir geçmişe sahip olduğumuzu belirten İbrahim Güler, 24 Haziran seçiminin önemini dikkat çekerek, son 10 yıla yaşananlara işaret etti “Gezi olayları, Fetö darbe girişimi girişimlerinin tesadüf olmadığına vurgulayarak, Darbe girişimine cüret edenlerin amacına ulaşmadığını kaydeden HBB Adayı İbrahim Güler, “Bu millet darbecilerin heveslerini kursaklarında bıraktı.” Dedi.
Güler’in bu sözleri “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları arasında devam etti.

“Şimdi aynı görüşte olan güçlerin 31 Mart’ı bekliyor. Bu millet 31 Mart’ta Recep Tayyip Erdoğan’a ve Devlet Bahçeli’ye sahip çıkacak ve emelleri olanlar, emellerini başaramayacaklar. Çünkü Cumhur ittifakı devletin bekası için kuruldu.” Diye konuştu.

Cumhur ittifakını iyi tanımayanların, mesafeli duranların kırgınlıklarının geçerek sitemkarlıklarını bir kenara bırakacaklarına olan inancılı yenileyen AK Parti Hatay büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, “Şu an biraz sitemkar duran ağabeylerimin kırgınlıkları buradaki coşku ile birlikte bizden yana Cumhur ittifakından yana teveccüh ve tercihe dönüşecektir.” Dedi.

Hatay’ın beş yıl önce Büyükşehir olması ile birlikte ilçe ve belde belediyelerinin tüm yetkileri ve iş kalemlerinin Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne devredildiğini ve Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bütçesinin Hatay’daki ilçe Belediyelerinden daha fazla olduğunu, ancak çar çur edildiğini söyleyen AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, “Hatay’ı imar etmeye, inşa etmeye geliyoruz” şeklinde konuşmalarına son verdi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali