Cumhur İttifakı’ndan Belen’da Seçim Bürosu açılışı

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Cumhur İttifakı Milletvekilleri ve Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı İbrahim Güler ile kalabalık partili topluluğunun yoğun ilgi gösterdiği Belen Merkez Seçim Bürosu açılışında konuşan MHP’li Belediye Başkan adayı İbrahim Gül, her seçimin kendi şartlarına göre çok önemli olduğunu söyledi.

 

31 Martta yapılacak yerel seçimlerinin de çok önemli olduğunun altını çizen MHP’li Gül “Ülkemizin huzursuz olması için dış güçlerin çabasıyla yapılmak istenen oyunları genel başkanlarımız bertaraf etmeyi başaramadılar. Yapılacak olan bu seçimlerde bizlere vereceğiniz güç ve destek sonucu inşallah Hatay’da Büyükşehirle birlikte kazanacağımız, bu mücadelemizin sonucunda Hatay’a nasıl hizmet yapılıyor, hep birlikte göstereceğiz. Bu nedenle kimimiz varsa onun yanına gidip mücadelemize ortak etmeliyiz” dedi.

 

Belen’de seçim bürolarının açılmasıyla başladıkları çalışmaların sonunda birlikteliği ve güçlerini dosta düşmana göstereceklerini vurgulayan MHP’li Gül çünkü Belediyeciliğin nasıl olduğunu kendilerinin çok iyi bildiğini sözlerine ekledi.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu da, sonuna kadar Cumhur ittifakının adayı İbrahim Gül’ü destekleyeceğini açıklayarak “Bugün buraya gelerek destek vermem bunun çok açık göstergesidir. Bugüne kadar Belediye Başkanlığı yatığım sürece kimseyi farklı gözle bakmadım, tek amacım hizmet yapmaktır. Son olarak şunu da belirteyim ki diğer siyasi partiye girme dedikodularının aslı astarı yoktur” diye konuştu.

Belen’de Cumhur ittifakı adayı Gül coşkusu…

Cumhur ittifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ise bu toprakların üzerinde birçok oyun oynanmak istendiğine işaret ederek şunları söyledi: “Ancak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip

Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mücadelesi ile bu oyunlar bertaraf edilmiştir. Şimdi halkımız da tabanda ittifak yaparak gücümüzü birleştirdik. Hatay’a görmediği hizmetleri yapacağız.”


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali