Yılmaz Şahutoğlu’na coşkulu karşılama

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Millet İttifakının İskenderun Belediye Başkan adayı olan CHP’li Yılmaz Şahutoğlu’na Denizciler Otoban girişinde coşkulu karşılama.

Yaklaşık 3 bin kişinin Otaboh gişilerini düğün yerine çevirdiği karşılama töreninde Partilileriyle kucaklaşan Yılmaz Şahutoğlu, daha sonra konvoy eşliğinde CHP İskenderun Parti Binasına geldi ve burada kendisini karşılayan coşkulu kalabalığı seslendi.

BU ŞEHRİ HUZURUN KENTİ YAPACAĞIZ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da İskenderunlulara selamlarını getirdiğini aktaran Dr. Şahutoğlu “İskenderun jeo-stratejik anlamda çok mühim bir kent. Aynı zamanda bir liman, sanayi ve ticaret kentidir ama önemlisi sevginin, kardeşliğin, barışın huzurun kentidir. Bizim de bu şehre yönelik en büyük hayalimiz, en büyük projemiz burada yaşayan bütün sosyal katmanlarla Alevisi, sünnisi, Türkü Kürdü, lazı, çerkezi, bu şehirde alın teri döken, bütün sosyal unsurlar, hiçbirini ötekileştirmeden, hiçbirine bir başkasının farklı gözüyle bakmasına müsaade etmeden, 72 millete aynı nazarla bakarak, yaratılanı yaratandan ötürü baştacı ederek bu şehri huzurun, kardeşliğin, barışın kenti yapacağız. Huzurun, barışın, kardeşliğin, birlik beraberliğin olmadığı bir şehrin hiçbir anlamı yoktur” diye konuştu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali