Lütfü Savaş İskenderunlu Seçmenleriyle Buluştu

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,  İskenderun’da düzenlenen Millet İttifakı toplantılarına ve seçim bürosu açılışlarına katıldı.

Millet İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Şahutoğlu’nun kültür merkezinde düzenlediği proje lansman toplantısına katılım sağlayan Başkan Savaş, İskenderun’un eksiklerini ve yapılması planlanan projeleri dinledi.

Lansmanın ardından Denizciler Mahallesi’nde İYİ Parti Seçim Bürosu açılışına katılan Başkan Savaş, burada da hemşerileriyle kucaklaşarak sohbet etti.

Programın devamında ise İskenderun Esentepe Mahallesi’nde gerçekleşen halk toplantısına katılım sağlayan Savaş, bölge vatandaşlarının istek ve görüşlerini dinledi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Bekbele-Akçay yayla yolunun asfaltlama çalışmalarını tamamlamasının ardından yolu kullanıma açtı.

Kırsal bölgelerdeki ulaşımı kolaylaştırmak için fiziki iyileştirmeler yapan ve bunu vatandaşların hizmetine sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Bekbele Mahallesi’nde de hizmetlerini esirgemedi. Vatandaşlardan gelen talepleri önemseyerek hizmet üreten Başkan Savaş, Bekbele- Akçay yayla yolunun yapımı için startı vererek kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağladı.

“YILLARDIR YAPILMAYAN HİZMETLERE TEK TEK EL ATTIK”

Yolun tamamlanmasının ardından bölge sakinlerini ziyarete giden Savaş, Bekbele-Akçay yayla yolunun açılışını gerçekleştirirken hemşerilerine seslendi. Kırsal bölgelerdeki vatandaşların yaşamını kolaylaştırmak için hizmet etmekten memnuniyet duyduğunu dile getiren Savaş; “Hiç bıkmadan birlikte olmaya gayret ettik. Yıllardır yapılmayan hizmetlere tek tek el attık ve bir kısmını bitirdik. Biz kavgaya değil, insanlarla birlikte olmaya geldik. Biz hemşerilerimiz için buradayız, sorunlarınızı çözmek için emrindeyiz ve bu doğrultuda da devam edeceğiz. Biz ay yıldızlı bayrağın altında, yaşamak isteyen, huzur isteyen, yönü Ankara’ya dönük, vatandaşlık görevini yapan herkesin hizmetini yapmak istiyoruz. Ayrışmaktan ve ayrıştıranlardan ayrı duruyoruz. Biz sizin ferasetinize inanıyoruz. Sımsıkı birlik içerisinde bu şehri yöneteceğiz. Açılışını yapacağımız yolun bölge sakinlerine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Daha yapacak çok hizmet, gidecek çok yolumuz var” açıklamalarında bulundu.

Konuşmaların ardından kurdele kesimi yapılarak yeni yapılan yayla yolu bölge sakinlerinin kullanımına sunuldu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali