Fatih Tosyalı Doktorları ve Sağlık Çalışanlarını unutmadı

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, sağlık çalışanlarına kırmızı karanfil takdim etti;

SAĞLIK ÇALIŞANLARI BİZİM GÖZBEBEĞİMİZCumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Meclis adayları ile 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle İskenderun’daki hastaneleri ziyaret etti.
Başkan Adayı Fatih Tosyalı ve beraberindekiler, hastanelerde görev yapan sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak, karanfil verdi. Tosyalı, “Sağlık çalışanları kutsal bir meslek icra ediyor. Sadece bugün değil her gün onlar bizim göz bebeğimiz. Zor şartlarda gece gündüz demeden fedakarca çalışıyorsunuz. Sizlere ne yapsak azdır. Allah yardımcınız olsun” dedi.Tosyalı, “Her şeyin başı sağlıktır. Sağlık olmayınca hiçbir şey olmaz. Bize sağlığımızı veren, sağlıklı yaşamayı öğreten bizim için mücadele eden doktorlara, hemşire ve yardımcı personele teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak İskenderun ve Türkiye’de yaşayan tüm sağlık elemanlarının bayramını kutluyoruz” diye konuştu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali