İbrahim Güler; ‘Biz tüm Hatay’ın başkanı olacağız’

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Cumhur İttifakı Narlıca seçim bürosu görkemli açılışa sahne oldu. Adeta miting havasında geçen açılıştaki vatandaşların coşkusu ve Cumhur İttifakı adaylarına sevgisi görülmeye değerdi.

 

Açılışa Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ile birlikte Ak Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, AK Parti ile MHP ilçe başkanları  ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Açılışta Güler, “Çalışmalarımızda temel esasımız, eşit hizmet olacaktır” dedi.

31 MART SEÇİMİ BEKA MESELESİDİR

Narlıca seçim bürosunun açılış programında konuşan Güler,31 Mart 2019 seçimlerinin yeni hükümet sisteminin ilk demokratik seçimi olması nedeniyle büyük önem taşıdığını belirterek, “Bu hükümet sistemi aynı zamanda ilk demokratik imtihanımız olacaktır. Bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmak aynı zamanda beka meselesidir” Bizim hassasiyetimiz daima devlet, millet ve ezan olmuştur” ifadelerine yer verdi.

HATAY’DA BİZ HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ

 

Cumhur ittifakının Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, Narlıca seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmayı şöyle sürdürdü  “Hatay’da biz herkesi kucaklayacağız. Hatay biz herkesin Başkanı olacağız. Dağın bu tarafı da Hatay’dır, dağın öteki YÜZÜ de Hatay’dır. İnsanların birliğinde, dirliğinde memleketin beraberliğini, memleketimizin istikbalini, ikbalini göreceğiz. Ömrümüzü doğduğumuz yer Hatay’da, Hatay’a hizmet ile geçireceğiz” dedi.

 

PUSULAMIZ AYRIM YAPMADAN HERKESE HİZMET

 

Konuşmasında ‘siyaset gelip geçicidir’ diyen Güler, “sen oy verdin, hizmet al, vermedin hizmet yok, mantığını yok sayarak, her şeyin en doğrusunu ben bilirim demeden ötekileştirmeden hareket edeceğiz.

Onun için bizim pusulamızda her yolu mubah gören hırs duygusu olmayacak. Çalışmanın, gayret etmenin, adil ve adaletli olmanın, insanı sevmenin, azim duygusu içerisinde olacağız” dedi.

 

HATAY’DA 31 MARTTA DESTAN YAZACAĞIZ

‘Narlıca’da görüyorum yollar berbat’ diyerek konuşmasını sürdüren Güler, “bizler, sizlere hizmet edeceğiz. Çıktığımız yolda anlayışımız dürüst çalışmak olacaktır. Nasıl ki doğduğun yer bir kaderse bu kaderi iyi yaşayarak geçirmekte bir ihtiyacın parçasıdır.

Narlıca seçim bürosu açılışında projelerine de değinen Güler, “Alt yapı öncelikli hizmetimiz olacak. Bunları tamamladıktan sonra refah düzeyinizi artıracak kaliteli yaşam sunabilecek hizmetlere başlayacağız. Bu hizmetleri sizlerin arz ve taleplerinize göre değerlendireceğiz” dedi.

Güler, “Hatay, medeniyet destanları yazmış bir şehirdir. Hatay coğrafyası ve tarihi ile kadim bir şehirdir. İnşallah 31 Mart’ta sizlerden alacağımız güç ile yeni bir destan yazacağız”. Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile birlikte seçim bürosu hizmete açıldı. Cumhur ittifakı adayı İbrahim Güler ve beraberindeki heyet, daha sonra ilçede esnafları da ziyaret ederek seçimlerde destek istediler.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali