M. FATİH TOSYALI; ‘1 NİSAN’DA SEFERBERLİK İLAN EDECEĞİZ’

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, gittiği her yerde vatandaşların sorunlarını dinliyor, İskenderun’a sahip çıkmalarını istiyor;
‘1 NİSAN’DA SEFERBERLİK İLAN EDECEĞİZ’
Görkemli bir lansman ile İskenderun’a dair devasa projeleri tanıtan Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, dün de İskenderun’un dört bir yanını karış karış geziyor. Vatandaşlarla bir araya gelen, onların sorunlarını dinleyen Tosyalı, MHP İlçe teşkilatını da ziyaret ederken, ayrıca TEDAŞ ve Kızılay’a geçerek, projelerini anlattı. Daha sonra Akçay’da faaliyet gösteren Fil Filtre, Dörtyol Ömür Süt, Özler Lojistik, Aksoy Petrol, Güneysan Gübre, İskenderun Gübre ve Ovalı Ford’u ziyaret eden Başkan Adayı Fatih Tosyalı destek istedi. Başkan Adayı Tosyalı, İskenderun’a değer katacak çözüm içerikli projeleri 25 başlık altında halka açıkladıklarını belirterek, “Bir İskenderun resmi çekip ortaya koyuyoruz. Zaman kaybetmemek için oyunuzu İskenderun’a, geleceğinize verin” dedi. ’SÖZ VERDİĞİM GİBİ..’“İskenderun çok güzel olacak” sloganıyla tanıttığı projelerin şehri geleceğe taşıyacağını ifade eden Tosyalı, İskenderunlular’a bu konuda söz verdiğini, 1 Nisan’dan itibaren sözünü yerine getirmek için adeta seferberlik ilan ederek çalışmalara başlayacağını söyledi.
Tosyalı şöyle konuştu: “İskenderun’un önüne bir şeyler koymak istedik. Projelerimizle bu güzel şehri değer katmak istiyoruz. Bunun yanında insana dokunan İskenderun’u geleceğe hazırlayan projelerimizi de hayata geçireceğiz. Şehir Plajı, Stat Kent Parkı, Şehir Kütüphanesi, KEM, Çocuk Kulübü, Bisiklet yolu, kültür sokakları, seyir teraslarını önemsiyorum. Birçok mahallemize daha ekstra hizmetler kazandıracağız. İskenderunumuz’a her konuda avantajlar oluşturacağız ve bu bölgeyi her anlamda cazip hale getireceğiz.”


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali