M. FatihTosyalı; Esnafımızın Yanındayız

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, dün İskenderun Küçük Sanayi Sitesi’ne geçerek esnafla sohbet etti, talep ve beklentilerini sordu.
AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ile birlikte Aşevi ziyaretinde ise güzel görüntüler vardı.
Başkan Adayı Tosyalı, eliyle sanayi esnafına çorba ikram ederek, “İskenderun’u birlikte yöneteceğiz” dedi. Küçük Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelen başkan adayı Tosyalı, şehri ve ekonomiyi büyütmek için hep birlikte ortak akıl ortaya koyarak çalışacaklarını vurguladı. Tosyalı, “Bizim amacımız insanları yapılabilecek olan hayallerimize ortak etmek. Esnaf ziyaretlerinde bize iletilen konuları ve insanların beklentilerini seçildiğimiz takdirde hayata geçirebilmek için çalışacağız. İskenderun sanayisi kendisine yetmiyor. Bu doğrultuda esnafımızın bizden beklentisi var. Büyümenin ve şehir ekonomisinin canlanması için bize iletilen konuları çözmek zorundayız” diye konuştu.
Başkan Adayı Tosyalı, daha sonra Çağlayan Tesisleri’ni ziyaret ederek, ardından Denizciler pazarına geçti. Burada pazar esnafına bol kazançlar dileyen Tosyalı, gelen müşterilere de pazar çantası hediye etti.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali