“Saadet’ten Başka Çıkış yolu yok”

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Saadet Partisi Hatay Adayları Defne ve Antakya ilçelerinde seçim çalışmalarına devam etti.

 

Ziyaretlere, Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız, Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Saadet Partisi Defne Belediye Başkan Adayı Adnan Mansuroğlu, Defne İlçe Başkanı Mehmet Aydoğan, Antakya Belediye Başkan Adayı F. Serdar Özal, Yayladağı Belediye Başkan Adayı Serkan Uğraş, Antakya  Meclis Üyesi Adayı Mehmet Sözer ve partililer katıldı.

 

İlk ziyareti Defne Kaymakamı Nevzat Şengök’e yapan Saadetliler, ardından Hatay Dernekler Platformu, Defne Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Defne Şöförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti.

 

Hatay Toplum Gönüllüleri İnsani Yardım Derneği Başkanı Ali Nurlu’dan dernek çalışmaları hakkında bilgi alan adaylar, yardım deposunu gezdi.

Günün sonunda Hacıpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Hatay semt Pazarcıları Yardımlaşma Derneği ziyaretinde esnafının sorunlarını dinledi.

 

Samimi bir ortamda muhabbet ederek projelerini aktaran Saadet adayları esnafın her zaman yanında olacaklarının sözünü verdi.

 

Yıldız: Saadet’ten başka çıkış yolu yok

 

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız “Hatay’da belediyecilik anlamında yaşanan sorunları çok iyi biliyoruz. Bunu çözeceğimize inanıyoruz. Bugüne kadar neden sizleri böyle mağdur etmişler anlamakta zorluk çekiyorum. Halkımızın bizlere güvenmesini istiyoruz. Bu seçimin galibi Saadet Partisi olacaktır. Saadet’ten başka çıkış yolu yok” dedi.

Çalışkan: Saadet, 1389 seçim bölgesinin tamamında aday gösteren tek partidir

 

Saadet Partisi GİK üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da Saadet Partisinin 1389 seçim bölgesinde tek başına seçimlere girdiğini belirterek “Saadet Partisi bu seçimde seçime katılma itibari ile Türkiye’nin en büyük partisi konumundadır. Çünkü Türkiye’de 1389 seçim bölgesinin tamamında aday gösteren tek partidir. Bunun içinde iftira atıldığı gibi Saadet Partisinin herhangi bir ittifakın içerisinde yer aldığı söz konusu değildir. Türkiye’nin tamamında aday çıkarmıştır. Seçimin ülkemize milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali