Muhtar Ali Rıza Kekeç Mazbatasını alır almaz Yasin-İ Şerif Okuttu.

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

İkinci kez aday olduğu Muhtarlık yarışını 2014 yılında olduğu gibi   rakiplerine büyük fark atarak önde bitiren Denizciler Mahalle Muhtarı Ali Rıza Kekeç mazbatasını alır almaz Yasin-i Şerif okuttu, mahalle sakinlerini tatlı dağıttı.

Denizcilerde kullanılan geçerli oyun yüzde 75’ini alan, 2014 seçimlerinde olduğu gibi  seçime katılan belediye başkan adaylarından daha fazla oy toplayarak yeniden Muhtar seçilen Denizciler Mahalle muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç 11.04. 2019 Perşembe günü akşamı Muhtarlık binası önünde bir tören düzenledi. Yaklaşık 2 bin mahallelinin katıldığı törende önce Yasin-i Şerif Okundu. Ardından dualar yapıldı ve tören sonrası onlarca tepsi baklava dağıtıldı.

Tören’de Denizciler mahallesinin var olan sorunlarının çözümü için  talep edilecek  hizmetlerin tez zamanda yerine getirilmesi adına ilçe ve HBB belediye başkanlıklarının kapılarını çalmaktan bir an için bıkmayacağını ifade eden Muhtar Ali Rıza Kekeç, Amaç hizmetse Denizciler hizmete aç ve bu açlığın giderilmesi için var gücüyle çalışacağını söyledi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali