Türk Büro-Sen Hatay’ın Yeni Yönetimi üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde yaptığı olağan kongresi ile yönetim kadrosunda kan değişimine giden Türk Büro Sen Hatay Şubesi Yeni Yönetimi Başkanları Neslihan TAŞYÜREK önderliğinde sendika üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldiler.

Birlik, Beraberlik ve kaynaşma maksatlı organize edilen Etkinlikte bir selamla konuşması yapan Türk Büro Sen Hatay Şubesi Başkanı Neslihan Taşyürek, “ Sendikalar çalışanların sosyal ekonomik hak ve çıkarlarını korumak amacıyla kurulmuş, tüm siyasi partilere eşit mesafede duran, hükümetlerle çalışanlar arasında bir köprü vazifesi gören bağımsız örgütlerdir. Ancak sendikal faaliyetler sadece hak aramak için değildir, sendikal faaliyetler; tanışmak, yeni dostluklar kurmak, bir araya gelmek, çoğalmak ve bir aile olabilmektir. İşte tam bu sebeple bu kahvaltı organizesinde yeni kucaklaşma ve yeni dostluklara vesile olduğumuzu düşünüyorum.

Göreve geldiğimiz iki aylık sürede yoğun bir çalışma içerisinde girdik, sendikacılığın temel ilkeleri olan açık, şeffaf ve sorgulanabilir anlayışı ile üyelerimizin şikayet ve taleplerini dikkatle gözlemledik. Yeni yönetim anlayışının bir armağanı olarak üye sayımızı yaklaşık 220 üye ile taçlandırdık. Hak sahibinin oluncaya dek mücadelemiz devam edecektir” dedi ve tüm üyelere desteklerinden ötürü teşekkür etti.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali