Uzman Çavuş Semerci, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Şırnak’ın Uludere ilçesinde geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybeden uzman çavuş Murat Semerci memleketi İskenderun’da toprağa verildi.

Uzman Çavuş Murat Semerci’nin cenazesi Hatay Büyükşehir Belediyesi Karaağaç Asri Mezarlığında gözyaşları ve dualar eşliğinde toprağa verildi.

Cenazeye Ak Parti Hatay milletvekilleri tam kadro katıldı. Cenaze töreninde İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ve İskenderun Kaymakamı İskenderun Yönden’de hazır bulundu.  Kaymakam İskender Yönden Şırnak’ın Uludere ilçesinde elim trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Uzman Çavuş Murat Semerci (29) için taziye mesajı yayımladı.

 

Kaymakam Yönden mesajında şunları kaydetti: “Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlar olduğu şüphesizdir. Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu ulvi makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleri ve Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri olacaktır.

 

Aziz şehidimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm yakınlarına sabır ve metanet niyaz eder, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve yüce milletimize başsağlığı dilerim.”


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali