Arabacı Esnafı Başkan Yavuz ikna etti!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Kırıkhan Belediyesi önünde seyyar satıcılık yaptığı arabasının yerini trafik akışını engellediği gerekçesiyle yerini değiştiren Zabıta ekiplerine tepki göstermek için eylem yapan Hüseyin Demir’in tazgahındaki domatesleri Belediye Başkanı Ayhan Yavuz sattı.

Zabıta ekiplerinin uyarılarına sinirlenen Hüseyin Demir domates yüklü seyyar satıcılık yaptığı arabasıyla belediye önüne gelerek içinde benzin olduğunu söylediği bidondaki sıvıyı üstüne döktü.
Kendini yakacağını belirten Hüseyin Demir’i Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ikna etti.
Sinir krizi geçiren Dinler, olay yerine çağrılan ambulansla Kırıkhan Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Dinler’in Belediye önünde bulunan seyyar satıcı tezgahını gören Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Belediye Kurum Müdürlerine tezgahta bulunan domatesleri satarak ücretini seyyar satıcının kayınvalidesine teslim etti.
Konuya ilişkin gazetecilere açıklama yapan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, zabıtanın trafik akışını düzeltmek için uyardığı seyyar satıcısı kardeşimiz Ramazan’ın etkisiyle farklı bir eyleme kalkıştığını söyledi.
Yavuz “Rızkının peşinde olan herkese bizim desteğimiz var. Ama biz bu desteği verirken de şehrimizin içerisindeki trafik akışının engellenmesi kaidemiz” dedi.
Bu tür olayların olabileceğini belirten Başkan Yavuz, Bunları hep beraber kucaklayarak ortadan kaldıracaklarını belirtti.

Kaynak: kırıkhan Gündem. Com


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali