Arsuz/Arpaçiflik Okuluna Kütüphane Düzenlemesi

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Bilfen Eğitim Kurumları Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında ilçemiz Arpaçiflik Mahallesi İlk ve Ortaokulu binasının eklentisinde bulunan bir odayı kütüphane olarak düzenledi. Düzenlenen kütüphaneye de topladıkları yaklaşık 3000’e yakın kitabı da hediye ettiler. Kütüphanenin açılışına Kaymakam Musa SARI  ile Kaymakam adayı Ökkeş Sefa TÜRKOĞLU, Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ ,Bilfen Eğitim Kurumları kurucusu Payas Organize Sanayi Başkanı Süleyman ÇELİK, Bilfen Okul Öncesi, İlk ve Ortaokul ile Lise Müdürleri ile mahalle muhtarı, mahalle halkı, veliler, okul idaresi öğretmen ve öğrenciler katıldılar.

Kaymakam Musa SARI yaptığı konuşmada Bilfen Eğitim Kurumları sahibi işadamı Süleyman ÇELİK’e hem bu kütüphanenin açılışında, hem de daha başka ilçemize yapmış oldukları tüm katkılardan dolayı ilçe adına şükranlarını sunduklarını belirtirken programda emeği geçen okul müdürlerine de Arpaçiflik okulumuz tarafından yaptırılan plaketler takdim edildi. Aynı zamanda programda Bilfen öğrencilerinden de bir grup öğrenci Arpaçiflik Okulu Öğrencileri ile çeşitli etkinliklere katıldılar.

Program esnasında Arpaçiftlik Ortaokulu öğrencilerinden biri ile sohbet eden Kaymakam Musa SARI hedefini sorduğunda, lise olarak Makzume Anadolu Lisesini hedeflediğini belirten öğrenciye bu hedefini gerçekleştirmesi durumunda Süleyman ÇELİK tarafından tam burslu olarak Bilfen Okullarına kendisini alacağı sözü verildi. Öğrenci de teşekkür ederek bu taahhüt üzerine daha da fazla çalışarak daha başarılı olma yolunda gayret göstereceğini söyledi.


Paylaş
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali