AK PARTİ PAYAS İLÇE KONGRESİNDE “FETÖ” SANSÜRÜ!!!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Tek adaylı Ak Parti Payas İlçe Kongresi bugün saat 10.00’da gerçekleşti. Gerçekleşen Kongrede daha önce atama ile bu görevi yürüten Veysi Güler genel kurul kararı ile yeniden Ak Parti Paya İlçe Başkanlığına seçildi.

Ak Parti Grup Başkan Vekili Naci Bostancı’nın da iştirak ettiği ilçe kongresine damga vuran tek şey ise salondaki partililere hitap etmek adına kürsüye gelen hatiplerin hiçbirinin FETÖ terör örgütüyle alakalı bir tek kelime etmemesi oldu.

Kongreye Ak Parti Grup Başkan Vekili Naci Bostancı, Ak Parti Hatay Milletvekillerinden Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk, Hacı Bayram Türkoğlu, Orhan Karasayar, Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Yayladağı Belediye Başkanı Hacı Mehmet Kalkan, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, Ak Parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Ayhan Şıkça, Partililer ve konuklar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından başlayan kongrenin Divan Başkanlığını Ak Parti Hatay Teşkilatını koordinasyonu ve K. Maraş eski Milletvekili sıtkı Güvenç yaptı.

Kongrede sırasıyla Ak Parti İlçe Başkanı Veysi Güler, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, Ak Parti Hatay Milletvekili H. Bayram Türkoğlu ve son olarak Ak Parti Grup Başkan vekili Naci Bostancı birer konuşma yaptılar. Yapılan tüm konuşmalarda dikkat çeken tek şey ise FETÖ terör örgütünün Başarısız 15 Temmuz Kalkışmasından sonra gerçekleşen bu kongrede Hain Fetö terör örgütüyle alakalı hiçbir hatibin tek bir kelime bile etmemesiydi. Oysa salondaki partililere hitap eden hatiplerden Ak Parti Grup Başkan vekili Naci Bostancı, 21 dakika 37 saniye, Ak Parti Hatay Milletvekili H. Bayram Türkoğlu, 7 dakika 45 saniye, Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç ise 4 dakika 51 saniye kürsüde kalmıştı. Ya bu konuda partinin bir prensip kararı vardı ya da tesadüf olmuştu. Bakalım bu konuda nasıl bir açıklama gelecek. Merakla bekliyoruz.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali