AK Parti’de 7. İsim Ergün Gözüküçük

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçiminde Ak Parti’den İskenderun belediye başkan adaylığına talip olma adına müracaatını yapan 7. İsim Ergün Gözüküçük oldu.

Bugün saat 13.30 ‘da kalabalık bir destekçi grubu ile birlikte Ak parti İskenderun İlçe binasına gelen eski  İskenderun PTT Müdürlerinden ve ,Seyfi Dingil Başkanlığındaki İskenderun Belediyesinin bir dönem Başkan yardımcılarından Ergün Gözüküçük  İskenderun Belediye Başkan A. Adaylığı dosyasını Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı  B. Bestami Bilgili ’ye teslim etti .

Müracaatı esnasında kısa bir selamlama konuşması da yapan Ergün Gözüküçük, bu kentte doğup büyüdüğünü, dolayısıyla İskenderun’a vefa borcu olduğunu belirtti. PTT Müdürlüğü yaptığı dönemde de hizmet etmek için var gücü ile çalıştığını vurgulayarak, “Eğer adaylık nasip olur da kazanırsam, İskenderun’a el birliğiyle sahip çıkacağız. Hep beraber kenti yöneteceğiz. Bu süreçte bir kardeşiniz, ağabeyiniz olarak desteklerinizi bekliyorum. Buraya gelerek katkı sağlayan herkese de sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Allah yardımcınız Olsun “dedi.

Yapılan konuşmaların ardından aday adaylığı alındı belgesi İlçe Başkanı Bestami Bilgili tarafından Ergün Gözüküçük’e teslim edildi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali