Erdoğan İskenderun’dan seslendi; “31 Mart Bir Beka seçimidir”

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

İskenderun’da düzenlenen mitingde halka hitap etti. Atatürk Anıt alanında oldukça kalabalık bir halk topluluğuna hitap eden Erdoğan, “Suriye’nin kuzeyinde ülkemiz karşıtı bir terör koridorunun oluşturulmasına fırsat vermeyeceğiz. Zulümden kaçan muhacirleri düşmanlaştırıp PYD’nin avukatlığını yapan CHP’nin başındaki o zata rağmen inşallah Suriyeli kardeşlerimizin huzur içinde evlerine dönebileceği güvenli bölgeyi tesis edeceğiz.” dedi.

Başkan Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar özetle şöyle;

 

“KURULAN HİÇBİR TEZGÂH TUTMADI”

Son 17 yılda milletimizin birlik ve beraberliğine sahip çıkarak her türlü provokasyonu önledi. Kurulan hiçbir tezgâh tutmadı.

Kutuplaştırma siyasetine izin vermedik. Cunta zihniyetine izin vermedik.

Mahkemelerimiz döktükleri her damla kanın hesabını alçaklarda tek tek soruyor. Artık Türkiye’de kimsenin işlediği suç yanına kar kalmıyor.

Pensilvanya’daki şarlatanın kuklalarına rağmen bu ülkede adaleti mutlaka tecelli ettireceğiz. Ülkemize yönelik her türlü oyunu hem masada hem sahada bozacağız.

“TERÖR KORİDORU OLUŞTURULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Suriye’nin kuzeyinde ülkemiz karşıtı bir terör koridorunun oluşturulmasına fırsat vermeyeceğiz.

Zulümden kaçan muhacirleri düşmanlaştırıp PYD’nin avukatlığını yapan CHP’nin başındaki o zata rağmen inşallah Suriyeli kardeşlerimizin huzur içinde evlerine dönebileceği güvenli bölgeyi tesis edeceğiz.

Afrin’de hezimete uğrattıklarımız gibi Münbiç’ten başlayarak güney sınırımız boyunca da bunlara hadlerini bildireceğiz.

“31 MART BEKA SEÇİMİDİR”

31 Mart’tan alnımızın akı ile çıkmamız şart. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Hatay’ın tüm ilçelerinde tarih yazmamız gerekiyor.

31 Mart sadece bir belediye seçimi değil bir beka seçimidir.

 

 

.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali