İskenderun’da Narkotik suçlar kapsamında 31 kişi hakkında Yasal İşlem Yapıldı.

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Biriminin 22.3.2019 ve 12.4.2019 tarihleri arasında gerçekleştirdiği operasyonlarla ilgili bir açıklama yapan  İskenderun Kaymakamlığı yaptığı yazılı açıklamada; “İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

Bu doğrultuda;

 

► Narkotik Suçlar kapsamında 22/03/2019 ile 12/04/2019 tarihleri arasında İlçemizde 14 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 31 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır.

 

Söz konusu olaylar kapsamında,  3.693 gr. esrar maddesi, 101 adet captagon hap, 1 gr. metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.

 

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.” İfadelerine yer verildi.


Paylaş
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali