Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Arsuz’da Etkinliklerle Kutlandı

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174.yıl dönümü ve Polis Haftası tüm Türkiye’de olduğu gibi Arsuz ’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Saat 9:30’da Atatürk anıtına Çelenk Koyma Töreni ile başlayan kutlamalara makam ziyaretleri ve tebriklerin kabulü gibi çeşitli etkinliklerle devam edildi .
Arsuz Emniyet Müdürü Halil KARABACAK, emniyetten bir grup personelle birlikte Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174 . yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Kaymakamı Musa SARI ‘yı makamında ziyaret etti.
İlçe Emniyet Müdürü Halil KARABACAK yapılan ziyarette Kaymakam SARI’ya ve Belediye Başkanı Dr.Asaf GÜVEN ‘ e hafta kapsamında ilçede düzenlenecek etkinlikler ile ilgili bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam SARI , “Türk Polis Teşkilatı’nın, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için 174 yıldır fedakarca ve sürekli kendini geliştirerek görev yaptığını belirterek, başta ilçemiz Emniyet Müdürlüğü personeli olmak üzere teşkilatta görev yapan kahraman tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Günü’nü ve Polis Haftası’nı kutluyorum.”dedi. Hafta vesilesi ile tüm şehit polislerimize ve diğer tüm şehitlerimize minnet temennilerini dile getirirken görevli tüm personele de kazasız belasız görevler dilediğini belirtti.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali