Antakya Belediyesi Ramazan etkinliklerine yoğun ilgi

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Antakya Belediyesi’ncegeçtiğimiz Cuma akşamı 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda düzenlenen Ramazan Etkinlikleri vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Antakya Belediyesi Ramazan Etkinliklerine Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın yanı sıra Belediye Meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, personeller ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Teravih namazı sonrasında Mehteran Konseri ile başlayan program, Kuran-ı Kerim tilaveti, Tasavvuf dinletisi, semazen gösterisi eşliğinde devam ederek Antakya Belediyesi Halk Müziği topluluğunun sıra gecesi konseri ile vatandaşların keyif dolu ve huzurlu saatler geçirmesine vesile oldu.

KARDEŞİNLE SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ

YAZLIK SEZON İLE İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

 

Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kardeşinle Sevgiyle Paylaş birimi yazlık giyim ürünleri ile Odabaşı Mahallesi Ek Hizmet Binası’ndaki mağazasında ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek vermeye devam ediyor.

Hayırseverler taafından yapılan giyim, oyuncak, ayakkabı, gıda ve ev eşyası yardımları Antakya Belediyesi Kardeşinle Sevgiyle Paylaş birimi aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Veren elin, alan eli görmediği, alan elin mahçubiyet hissetmediği proje kapsamında Antakya Belediyesi ekipleri gerek Odabaşı Mahallesi Ek Hizmet Binası’ndaki mağazasında, gerekse ihtiyaç sahiplerinin bizzat evlerine kadar götürmek suretiyle yardımları teslim ediyor.

Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Odabaşı Mahallesi Ek Hizmet Binası’ndaki proje mağazasına gelen vatandaşlar kişi başına 7 parçalık giyim yardımlarını diledikleri gibi seçerek alma imkânına sahipler. Aynı zamanda mahallelerde tespit edilen ihtiyaç sahiplerine, mobil paylaşım aracı vasıtasıyla iletilen yardımlar zamanında ve güvenilir şekilde teslim ediliyor.

 


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali