İSTE’yince oluyor…

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

BEBEĞİNİ MÜZİKLE BESLEDİ, DERECEYLE MEZUN OLDU!

 

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı öğrencisiyken dünyaya getirdiği bebeği Arya ile birlikte eğitimine devam eden Gönül Göçmen Dalkılıç,

yedek listeden yerleştiği okulundan dereceyle mezun oldu.

 

Başarısıyla, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulamayacağını bir kez daha gösteren İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü öğrencisi Gönül Göçmen Dalkılıç diplomasını, eğitiminin ikinci yılında dünyaya getirdiği ve ismini yine müzik literatüründen alan, minik kızı Arya ile birlikte aldı.

 

2015 yılında İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı’na yedek listeden son anda yerleşen Gönül Göçmen Dalkılıç’ın, eğitiminin ikinci yılında; ismini Arya verdiği bir kız çocuğu dünyaya geldi. Zaman zaman derslere de Arya ile birlikte giren Gönül Göçmen Dalkılıç bölümünü üçüncülükle bitirme başarısını gösterdi.

 

Diplomasını ve dereceye girenlere takdim edilen altın ödülünü İSTE Genel Sekreteri Doç. Dr. Yasin Erdoğan’dan alan Gönül Göçmen Dalkılıç, hocalarının nezdinde İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı Müzik Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Okay Özdağ’a teşekkür etti.


Paylaş
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali