AK PARTİ İSKENDERUN TEŞKİLATININ BAŞINA BİR KADIN BİR ANNE LAZIM…

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

AK PARTİ İSKENDERUN TEŞKİLATININ BAŞINA BİR KADIN BİR ANNE LAZIM…
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, açıkladı. AK Parti’de Kongre süreci 7 Ekim’de başlıyor. Her ilçe de olduğu gibi İskenderun’da da bir kaç hafta sonra bu konuda hareketlilik başlar diye düşünüyorum.

Ben bu Dönem AK Partinin Genel Merkez Kurmayları radikal bir karar alıp AK Parti İskenderun İlçe Başkan adaylarını Kadın üyelerimizden belirlemelidir.

Niye mi? Kadın annedir, kadın eştir, kadın kardeştir ama en önemlisi kadın ayrıştıran değil birleştiren, yuvasını yıkan değil, yuvasını koruyan, sahip çıkandır.

2023 Hedefi olan Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve AK Partinin İskenderun Teşkilatının bugün geldiği nokta Yuvası dağılmış, evlatları birer birer evinden uzaklaştırılmış, komşularıyla arası açılmış bir haldedir.

AK Partinin bu dağınık yapısını yeniden toparlayacak, gönüldaşlarına evlat muamelesi yaparak sahip çıkacak. komşularıyla arasına düzeltecek, Her sorunla Anne iç güdüsüyle yaklaşabilecek Kadın bir İlçe Başkanına ihtiyaç vardır.

Peki kim bu isim derseniz? Benim önereceğim İsim kısa bir sürede olsa bu konuda başarılı bir ilçe teşkilat Başkanlığı görevini yürütmüş isim olan Pakize Ulutaş KURTUL’dur. Çünkü o Bir Kadın olduğu kadar aynı zamanda Annedir…


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali