65 Yaş Üstü vatandaşa Bedava İçecek Kervanına Belen Belediyesi de katıldı

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

İskenderun Belediyesinden sonra Belen Belediyesi  Eylül Ayı Meclis toplantısında aldığı kararla, Şehit, Gazi ailelerine ve 65 yaş üstü vatandaşlara, Belen Belediyesine ait sosyal tesislerde içtikleri çay ve kahve için ücret ödenmemesine karar verdi.

Sosyal belediyecilik anlamında birbiri ardına çalışmaları hayata geçiren Belen Belediyesi bu kararı ile yaşlıların, şehit yakınlarının ve halkın teveccühünü kazanmış olacak.

Konu ile ilgili değerlendirme yapan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, “Belediye meclis üyelerini oy birliği ile aldığı karardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu ülke için kanını hiç düşünmeden vatan toprağına feda eden ve bu uğurda toprağa düşen Şehitlerimiz   ve kahraman Gazilerimiz bizim için kutsaldır. Onlara minnet ve şükran borçluyuz.  Öte yandan yaşlılarımıza sahip çıkma ve onları onurlandırma adına sosyal tesislerimizde çay, kahve artık ikramımız olacak, yaşlılarımıza saygı göstermek, önem vermek ve daha güzel şartlarda yaşamlarını idame ettirmelerini sağlamak, yerel idareciler olarak bizlere önemli görevler yüklemektedir.” İfadelerini kullandı.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali