Kaymakam ve Belediye başkanı Okul Bayrak Törenine Katıldılar

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

KAYMAKAM KARAMEHMETOĞLU VE BAŞKAN YAVUZ BAYRAK TÖRENİNE KATILIP ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kırıkhan Milli eğitim müdürlüğünün her hafta bir okulda düzenlediği Bayrak törenine protokol katılım programları devam ediyor.

13.01.2020 Pazartesi günü saat 08.00’de Naim Atakaş Anadolu lisesinde düzenlenen Bayrak törenine İlçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Emniyet Müdürü Hasan Kılıç, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Cahit Ayazhan, okul öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Protokol üyeleri Bayrak töreninin ardından önce okul öğretmenleri daha sonra öğrencilerle bir araya gelip sohbet toplantısı yaptı.

Öğretmen ve öğrenci ziyaretlerinde konuşma yapan Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ülke geleceğimizin teminatı öğrencilerimizdir. Bir ülkeyi ayakta tutan 3 unsurdan biri eğitimdir. Ülkemize içerden ve dışardan yapılan saldırıları hep birlikte görerek yaşıyoruz. Bu saldırıların amacı Ülkemizi ve Milletimizi yok etmektir. Bu vesile ile sizler derslerinize çok iyi çalışıp, okuyup ülkemize sahip çıkacaksınız. Bizler Devlet olarak her zaman sizlerin yanındayız. Dediler.

Ziyaret toplantısı protokol üyeleri, Öğretmen ve öğrencilerin sıcak sohbetleriyle sona erdi.


Paylaş
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali