AK Parti Defne ilçe Başkanı Türkmen,”Kongrede Yeniden aday olmayacağım”

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

AK Parti Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen,  29 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşecek yeni genel kurulda yeniden ilçe başkanlığına aday olmayacağını açıkladı.

e-mail vasıtasıyla gazetemize gönderilen ve kamuoyuna açıklanmak üzere hazırlanan yazılı metinde yeniden AK Parti Defne ilçe Başkanlığına aday olmayacağını açıklayan mevcut başkan Kenan Türkmen, 03. Mart 2018 yılında yapılan genel kurulda AK Parti Defne ilçe başkanlığına seçilmişti.

 

İşte yeniden Defne ilçe başkanlığına aday olmayacağını açıklayan AK Parti Defne ilçe başkanının kamuoyu ile paylaştığı o açıklamanın tam metni;

“ 03 Mart 2018 tarihinde yapılan 2. Olağan Kongrede Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve Genel Merkezimiz tarafından aday gösterilip, AK Parti Defne İlçe Başkanı olarak delegelerimizin teveccühü ile seçildim.

Bayrağı aldığım yerden çok yükseklere taşımak bana ve teşkilatıma nasip oldu.

24 Haziran 2018 Milletvekilliği seçimlerinde, 15 İlçe içerisinde oyunu arttıran tek İlçe olduk. Böylelikle AK Parti 5.Milletvekilini çıkartmaya hak kazandı.

31 Mart 2019 Büyükşehir Belediye seçimlerinde önceki seçim sonuçlarına istinaden oylarımızı %90 arttırma başarısında bulunduk.

Ne mutlu bizlere bu kutlu yolda büyük zaferlere imza attık. Partimizin kuruluşundan bu güne kadar birçok kademede görev almış bir kardeşiniz olarak yine önümüzdeki süreçlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Merkezimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bize düşen her türlü hizmeti gücümüzün yettiği ölçüde yerine getirmeye gayret sarf edeceğiz. Bu bağlamda her daim Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ve Genel Merkezimizin vereceği her görevi seve, seve yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle 3.Olağan Kongrede Defne İlçe Başkanlığına Aday olmayacağımı, bildirmek isterim.

Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrağı devir alacak arkadaşıma şimdiden başarılar diliyor, kendisine ve Defne teşkilatımıza bir nefer olarak sonuna kadar destek olacağım.

Çıktığımız bu yolda beni yalnız bırakmayan, Milletvekillerimize, İlçe Başkanlarıma ve Teşkilatlarına, Belediye Başkanlarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarına ve Teşkilatlarına, Defne Teşkilatımın değerli yöneticilerine ve Ak Parti Hatay Ailesine teşekkür ediyorum.

Ne mutlu bana ki böyle bir ailenin ferdiyim.

Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var.  Aşkımız, Sevdamız, Yârimiz, Yarınımız, VATANIMIZ Var.

Bizim Sevdamız TÜRKİYE. Bizim Sevdamız AK Parti.

Bizim Sevdamız Recep Tayyip ERDOĞAN.

Saygılarımla..

 

Kenan TÜRKMEN”


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali