“Başkanımız Lütfü Savaş’ın Gayretleri karşısında, bizim yaptıklarımız Deve’de kulak kalır”

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

HBB Hatay 2. Bölge Sorumlusu, HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, “Halka hizmet anlayışıyla hareket eden bizlerin önündeki örnek kendisini Hatay ve Hatay Halkına adayan ve 7/24 saat hizmet anlayışıyla çalışan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’tır. “ dedi.

İskenderun Abdulkadir Kocabaş İlköğretim Okulu’nda eğitim-öğretim gören öğrencilerin açık oyun alanı olan 1200 metrekarelik bahçeyi kullanışla hale getirmek adına yapılan talebe anında cevap veren ve Cumartesi olmasına rağmen ekipleri seferber ederek tüm alanı Beton zeminle kaplatan HBB Hatay 2. Bölge Sorumlusu, HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, okul idarecileri ve Okulun bulunduğu İsmet İnönü Mahallesi Muhtarı Engin Aktuğ tarafından takdirle karşılandı.

Bugün sabah saatlerinde başlayan ve akşam saatlerine kadar devam eden çalışmalar esnasında Okul’da kalan ve çalışmaları bizzat yerinde takip eden HBB Hatay 2. Bölge Sorumlusu, HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk bir gazetecinin sorduğu soruya verdiği cevapta ise; “Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş 7/24 saat çalışırken, bizim Cumartesi günü halka ve çocuklarımıza bu hizmeti götürmemiz, aynı hizmet anlayışını bize aşılamasından dır. Bizler halkın hizmetkarı sorumluluğu içinde hareket ediyoruz.” Dedi ve Teşekkür edilmesi gereken biri varsa oda Bizleri sizlere hizmet noktasında çaba göstermemizi öğütleyen Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’tır diye konuştu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali