Belen Belediye Başkanı Gül, “Envitec firması yıllardır birçok konuda şaibeye bulaşmıştır”

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun başta olmak üzere Belen, Payas, Dörtyol, Arsuz, Erzin ilçelerinin Temizlik işlerini yürüten Envintec firması ile ile ilgili ağır iddialarda bulundu.

Envintec firmasının yıllardır birçok konuda şaibeye buluştuğunu ifade eden Belen belediye Başkanı İbrahim Gül, Şirketin kimler tarafından korunduğunun cevabının yetkili kişiler tarafından bulunmasını istedi.

Başkan Gül söz konusu açıklamayı, Söz konusu şirketle ilgili sosyal medyada paylaşılan bazı iddialar üzerine yaptığı görüldü.

İşte Belen Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün kendi sosyal medya sayfasından yaptığı ve ağır iddialarda bulunduğu Envitec firması ile ilgili sözleri;

“Haberde bahsi geçen Envitec firması yıllardır haksızlıkların, yolsuzlukların, usulsüzlüklerin merkezi olarak birçok şaibeye bulaşmıştır. Kaçak elektrik kullanmadan, Molozların çöp diye kamyonlara yüklendiği ve yapılan tartıda ağır tonajlar karşılığı belediyelere fahiş hesaplar çıkarıldığı ve işçilerine mobing uyguladığına kadar bir çok rezil uygulamanın yapıldığı bu şirket yıllarca kimler tarafından, ne için korunmaktadır. Bu ve benzeri soruların cevabı aranmalıdır. Yetkili makamların bu konuda gerekli çalışmaları yapması durumunda birçok şaibeli durum gün yüzüne çıkacaktır. İnanıyorum ki bu şirketin yaptıklarının hesabı sorumlu kişilerden ve şirket sahibinden sorulacaktır.”


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali