HBB’NİN 2. BÖLGE EKİPLERİ VIZIR VIZIR!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hatay Büyükşehir Belediyesi kendisine ait hizmet alanlarının sorunlarına çözüm bulmak, daha iyi ve hızlı hizmet götürmek maksatlı hayata birimlerden biri olan ve Merkezi İskenderun’da bulunan HBB 2. Bölge Biriminde yapılan değişikliklerden hizmetler daha çözüm odaklı ve daha hızlı bir şekilde devam ettiği gözlemleniyor.

HBB’ye ait Daire başkanlıklarının bölgede bulunan müdürlükleri İskenderun’dan Erzin’e kadar birçok ilçede günlük rutin hizmetlerinin yanında, güncel ve anında ortaya çıkan sorunlara da çözüm bulma gayreti içerisinde olması vatandaşlarımızın takdirini kazanmasına sebep oluyor.

HBB’nin 2. Bölgedeki hizmetlerine yönelik olumlu değişikliğin aktörlerinden biri olan HBB 2. Bölge sorumlusu ve HBB Genel sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, kendisini uzatılan mikrofonlara verdiği cevapta ise,” Sayın Başkanımız bizleri bu göreve atadığında işimizin zor olduğunu biliyorduk. Ancak bildiğimiz bir şey daha vardı oda Sayın Başkanımızın taktire şayan Hatay sevgisi, ve Hatay halkına karşı sorumluluk bilinci. Başkanımız bu sorumluluk bilinci ile gece gündüz demeden, Hatay adına çok şeyler yapmaya kendini adamışken, başta benim ve benimle birlikte görev yapan mesai arkadaşlarımızın mesai öldürmek adına koltuklarda oturma hakkı olamazdı.

İşte biz de Sayın Başkanımızın, “Kaliteli Hizmet, anında hizmet” düsturunu hayata geçirmek için daha fazla, çok daha fazla çalışmamız gerektiğini kendimize aşıladık. Halka hizmet anlayışımızı Sayın Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatına uygun olarak 7/24’e çıkardık. HBB 2. Bölge personelleri olarak top yekûn Biz bu durumdan memnunuz. Bölge halkımız da memnun ise ne ala.” Dedi ve Çözüm odaklı çalışmalarına aralıksız olarak devam edeceklerini ifade etti.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali