Milletvekili Yayman ve Belediye Başkanı Yavuz’dan Ziraat Odasına ziyaret

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, yeni çalışma binasına taşınan Ziraat Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, Belediye Meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Kırıkhan Ziraat Odasını ziyaret eden Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, çiftçilerin sorunlarını da dinledi.

Hatay İl Tarım Müdürü Ergün Çolakoğlu ve İlçe Tarım Müdürü Ali Temizkan’ında katıldığı toplantıda çiftçilerin sorunlarını   dinleyen Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çelik’e   sorunların çözümü konusunda gereken çalışmaların yapılacağını belirtti.

Çiftçilerin sorunlarını İl ve İlçe Tarım Müdürlerine toplantı esnasında ileten Milletvekili Yayman, çiftçilerin sorunları konusunda gerekenin yapılmasını istedi.

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ve beraberindeki heyet Ziraat Odasının yeni binasına taşınmasının çiftçiler için ayrıcalıklı hizmet sağlaması gerekliliğini dile getirip, Başkan Mehmet Çelik ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali