HATSU HEYETİ, KALİTELİ HİZMET İÇİN SAHADA

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) heyeti, vatandaş ile çevre odaklı yürütülen hizmet çıtasını daha da arttırmak adına çalışmalarını sürdürüyor.

HATSU ilçe hizmet binalarındaki işleyişi denetleme, verilen hizmetlerde koordineyi daha da sağlamak amacıyla HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, HATSU Genel Müdür Yardımcısı Muhammed İkbal Bolat ve HATSU Daire Başkanları Dörtyol ve Erzin ilçe hizmet binalarına ziyaretler gerçekleştirdi.

Farklı birimlerde görevlerini yürüten personeller ile bir araya gelerek istişareler gerçekleştiren Genel Müdür Çaparali, vatandaşlara karşı her zaman çözüm odaklı yaklaşmaları konusunda talimat vererek, işlemlerini yapan vatandaşlarla birebir görüşerek talepleri ve şikayetleri dinledi.

Hatay genelinde yapılan hizmetlerin takipçisi olduklarını ve hizmetlerden dolayı memnuniyet duyduklarını dile getiren vatandaşlar, personellerin her zaman iyi niyetle ve güler yüzle hizmet ettiklerini ifade ederek, gösterilen ilgi ve alakadan dolayı HATSU ekiplerine teşekkür etti.

Ayrıca Genel Müdür Çaparali ve beraberindeki heyet, Dörtyol ve Erzin’deki atıksu arıtma tesislerini ziyaret ederek, tesisin işleyişini yerinde inceledi ve tesis personeli ile biraraya geldi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali