İskenderun Belediyesinde 32 Personel daha Emekli edildi

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:

EMEKLİ OLAN PERSONELLERİMİZE SAĞLIKLI VE HUZURLU BİR HAYAT TEMENNİ EDİYORUM

-BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:

-BELEDİYEDEN EMEKLİ OLAN PERSONELİMİZİN ALACAKLARI ÖDENDİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemiz personellerinden 32 çalışma arkadaşımız uzun yıllar süren hizmetlerini tamamlayarak bu ay itibari ile emekliye ayrılmışlardır ” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada, belediyeden emekli olan personellere yeni hayatlarında sağlıklı, huzurlu günler temenni etti.

Emekli personellere şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Fatih Tosyalı, şunları kaydetti:

“Belediyemiz personellerinden 32 çalışma arkadaşımız uzun yıllar süren hizmetlerini tamamlayarak bu ay itibari ile emekliye ayrılmışlardır. Her bir çalışma arkadaşımıza yeni hayatlarında sağlıklı, huzurlu günler temenni ediyorum. Toplamda 6.285.383.- TL’lik maddi özlük hakları bugün itibari ile arkadaşlarımızın banka hesabına defaten yaptırılmıştır.

Göreve geldiğimiz günden bu tarafa emekli olan toplamda 62 çalışanımıza maddi Özlük hakları olarak toplam 10.789.366 TL ödeme yapılmıştır. Emekli olarak 2. Baharlarını yaşamaya başlayacak olan sevgili çalışma arkadaşlarımın her birine canı gönülden teşekkür ediyorum.”


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali