Metin YILMAZ ;Hatay Devlet Hastanesinden Milli Mücadeleye Yerli ve Milli destek

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Kısa adı BASK olan Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konferadasyonu Hatay İl Temsilciliği Onursal Başkanı Metin YILMAZ ;Hatay Devlet HastanesindenCovid 19 salgını için  milli mücadeleye yerli ve milli destek

Hatay devlet hastanesi bünyesinde kurulan cerrahi maske dikim atölyesi ile atılan adım, covid 19 ile mücadele de koruyucu önlemler anlamında büyük önem arz etmektedir.

Covid 19 salgını ile mücadele ettiğimiz şu günlerde Başhekim Dr Mahmut BAYRAKÇIOĞLU NUN talimatı ile kurulan cerrahi maske dikim atölyesi personelin koruyucu ekipman ihtiyacını önemli seviyede gidereçektir. Günlük 1500 adet cerrahi maske üretecek atölye, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve Sağlık Bakanımızın koordinasyonunda yürütülen mücadeleye Başhekim Dr Mahmut BAYRAKÇIOĞLU Yerli ve milli imkanlarla yapmış olduğu bu destek çözüm noktasında önemli bir adım olmuştur.

Metin YILMAZ Konuşmasının Sonunda;

Şimdi milli mücadele de birlik zamanı. Dr Mahmut BAYRAKÇIOĞLU NUN yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Şimdi birlik zamanı. EVİNDEKALTÜRKİYE  diyekonuştu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

altun-hali